Společnost Valtické vinné trhy se rozhodla na základě mimořádných opatření vydaných vládou ČR posunout termín konání 53. ročníku novodobé historie Valtických vinných trhů.

Přihlašování vzorků přes systém Elwis probíhá nadále bez jakýchkoliv omezení, a to do doby než budou stanoveny náhradní termíny pro svoz vzorků,  degustaci a samotnou výstavu na zámku ve Valticích.

DŮLEŽITÉ :

  • Termín pro svoz vzorků, stanovený na 23. a 24. března 2020 se posouvá. Náhradní termín bude s předstihem zveřejněn, jakmile pominou mimořádná opatření.
  • Termín pro hodnocení, 14. až 17. dubna 2020 se posouvá. Náhradní termín bude včas zveřejněn, jakmile pominou mimořádná opatření.
  • Termín výstavy samotné 8. a 9. května 2020 se rovněž posouvá. Náhradní termín bude včas řádně zveřejněn, aby mohl proběhnout 53. ročník nejstarší soutěžní výstavy vín spojený s degustací v ČR.

Děkujeme za pochopení, veškeré informace, budou zveřejňovány na našich webových stránkách –  www.vinnetrhy.cz a rovněž prostřednictvím newsletteru Národního vinařského centra.

Marek Šťastný
Předseda výboru VVT