Pozvánka na VVT 2016

Společnost Valtické vinné trhy ve spolupráci se Střední vinařskou školou ve Valticích

srdečně zve na 49. ročník Valtických vinných trhů 2016

Valtice – Czech Republic

Vážení vinaři a obchodníci s vínem,

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na 49. ročníku Valtických vinných trhů 2016, které se budou konat ve dnech 13. a 14. května 2016 ve  Valticích – hlavním městě vína.

Vinné trhy jsou pořádány ve Valticích již déle než 150 let a Společnost Valtické vinné trhy navazuje na mnohaletou tradici v oblasti vinařského výstavnictví a propagace vína. Zároveň  umožňuje každoročně tisícům návštěvníků, kteří do Valtic pravidelně počátkem května přijíždějí, ochutnat ucelené kolekce odrůdových – převážně  přívlastkových vín, u nás vyrobených.
Svou novodobou 48-letou historií se VVT staly pojmem ve vinařském oboru jako celostátní přehlídka vín s účastí zahraničních vystavovatelů. Ve vinařské veřejnosti jsou zároveň důležitou součástí vinařské a společenské kultury.

Zásadní podmínky pro účastníky Valtických vinných trhů jsou zveřejněny ve STATUTU VVT 2016. Vína v soutěži budou hodnocena renomovanými degustátory a mohou získat tradiční
ceny – medaile a diplomy nebo mimořádná ocenění. Vína s medailí nebo diplomem mohou využít označení láhví medailičkami VVT, čímž získají vyšší prestiž na trhu a ve vinařském marketinku. Významnou reklamu poskytuje všem účastníkům VVT také plošná medializace v tisku, rozhlase i televizi nebo v katalogu VVT.

Očekáváme, že se i letošního ročníku Valtických vinných trhů se svými nejlepšími víny aktivně zúčastníte a nabídnete milovníkům dobrých vín příjemné chuťové zážitky! Výborné ročníky 2012, 2013 a především zajímavý ročník 2015 se s kvalitními víny u mnoha vinařů k tomu přímo nabízí.

Ing.Marek_Stastny_predseda_predstavenstva_VVTZa společnost Valtické vinné trhy:
Mgr. Ing. Marek Šťastný
předseda představenstva

SPOLEČNOST  VALTICKÉ  VINNÉ  TRHY
P. O. BOX 37,
Vinařská 1,
691 42 VALTICE, ČR
IČO: 18511686

E-mail:  info@vinnetrhy.cz


STŘEDNÍ VINAŘSKÁ ŠKOLA VE VALTICÍCH
TEL.: 777 101 846 (Ing. Javůrek), E-mail: javurek@svisv.cz